HiKoki GP18DBW5Z akkus egyenes csiszoló (akku és töltő nélkül, kofferben)
18 V, 7000-29000 ford/perc, 6 mm, hosszú alsó kapcsoló, fék, lágyindítás, túlterhelés elleni védelem, visszaható erő elleni védelem, újraindulás elleni védelem
Egységár (darab):
Cikkszám:
GP18DBW5Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus egyenes csiszolók
Leírás
Szállítási terjedelem:
  • szerszámkoffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 7000 / 13800 / 16600 / 24400 / 29000 ford./perc
Auto Mode terhelés nélkül / terhelés alatt: 15000 / 29000 ford./perc
Szerszámbefogás: 6 mm
Csiszolócsapok: 50 mm-ig
Teljes hossz: 464 mm